ONUR ÜYEMİZ, E.BAKAN, MERKEZ BANKASI E.BAŞKANI SN. YAMAN TÖRÜNER 9 MART 2010 SALI AKSAMI DERNEĞİMİZDE SOHBET TOPLANTISINDA

RUYİAD 9 MART 2010 SALI AKŞAMI SOHBET TOPLANTIMIZDA, "DÜNYADA VE TÜRKİYE'DE PARANIN YÖNÜ" KONUSUYLA; E.BAKAN,MERKEZ BANKASI E.BAŞKANI VE ONUR ÜYEMİZ Sn. Yaman TÖRÜNER  ARAMIZDA BULUNDULAR..

GÜNCEL KONU VE GELECEK İÇİN BEKLENTİLERİN DEĞERLENDİRİLEBİLECEĞİ PARANIN UZMANI SN.TÖRÜNER, ÖNEMLİ KONUYU ÇOK ÖZET VE VECİZ SÖZLERLE ANLATTI. ÜYELERİMİZ VE RUMELİLİ KONUKLARIMIZLA İLGİ İÇİNDE İZLENEN SOHBET İKİ SAATE YAKIN BİR SÜREYİ KAPSADI.

YÖNETİM KURULU TOPLANTI SALONUNDA, ÜYELERİMİZLE BİRLİKTE ŞEREF DEFTERİ SN.YAMAN TÖRÜNER TARAFINDAN YAZILDI.  BİYOGRAFİSİ OKUNMASINI MÜTEAKİP, KONU HAKKINDA AÇIKLAMALAR DİNLENDİ, SORULAR VE CEVAPLAR İLGİYLE TAKİP EDİLDİ.
TOPLANTI SONUNDA DERNEK YÖNETİM KURULU BAŞKANI  TARAFINDAN, "RUYİAD TEŞEKKÜR BELGESİ" TAKDİM EDİLEREK, SON DERECEDE YARARLI VE GEREKLİ BU SOHBET NEDENİYLE KENDİSİNE MÜTEŞEKKİR OLUNDU. ÜYELERLE YENEN AKŞAM YEMEĞİ SONUNDA TOPLANTI BİTİRİLDİ.

DİĞER RESİMLER


Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap