ATATÜRK VE RUMELİ KONULU SOHBET TOPLANTISINDA, 26 OCAK 2010 GÜNÜ, TFF.E.BAŞKANI SN.M.KEMAL ULUSU İLE BİRLİKTE OLDUK.

TFF E.BAŞKANI Sn. M.Kemal ULUSU TARAFINDAN SUNULAN  "ATATÜRK VE RUMELİ"  KONULU SOHBET TOPLANTISI, 26 OCAK 2010 SALI GÜNÜ, RUYİAD DERNEK MERKEZİMİZ FLORYA'DA YAPILDI. 

Bu anlamlı toplantıya;  RUYİAD- Rumeli Yönetici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu ve Diğer Üyeleri ile Onur Konuğumuz Sn.M.Kemal ULUSU  ve Sn.Murat AKSU ve Rumelili Misafirlerimiz iştirak etmiştir.

Dernek Onur Defteri, Sn.Kemal ULUSU ve Sn.Murat AKSU tarafından yazılarak imzalandı.

Dernek Genel Sekreteri Sn.Okan ORAK tarafından misafirlerimiz tanıtıldı, biyografiler okundu.

Türkiye Futbol Federasyonu Eski  Başkanı Sn.Mustafa Kemal ULUSU  konuşmasına; önce baba ve dedesinin, En Büyük Rumelili Atatürk ile ilgili yakınlıklarını ve yaşamlarındaki derin hatıralarını çok samimi bir dille açıkladı.

Babası , Çankaya Kütüphanecisi Nuri ULUSU'nun, Yıllarca yaşadıkları güzel anılarını derlediği             "Atatürk'ün Yanı Başında"  ANI Kitabından kısa anlatımlar, tüm üyelerimizi duygulandırdı..

Sohbet Toplantısı Konuşması sonunda,  RUYİAD Yönetim Kurulu Başkanı tarafından, Sn.M.Kemal ULUSU'ya Dernek " Teşekkür Belgesi" sunuldu. Bu aşamada, kendisi tarafından derlenen kitabının birer adedi tek tek imzalanarak, RUYİAD Üyelerine dağıtıldı. Kitaplar,  Dernek ADAY Üyesi Sn. Zekeriya ALP tarafından, satın alınarak, dernek üyelerine armağan edildi.

Topluca üyerle birlikte akşam yemeğine geçildi ve  bu güzel sohbete yemekte de devam edildi. Bu anlamlı gecenin bitiminde, Sn.M.Kemal ULUSU 'ya teşekkür edilerek tekrar görüşme için sözbirliği yapıldı.

Etkinlikler

Arşiv
Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2014 Ruyiad Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap